KONTAKT

ZZN

Władysława Grabskiego 23
37-450 Stalowa Wola
POLAND
tel.: +48 15 813 58 45
e-mail: office@zzn-transmissions.com

Zespół sprzedaży:

Regina Olichwier
Dyrektor Globalnego Marketingu i Sprzedaży
tel.: +48 15 813 50 53
e-mail: r.olichwier@zzn-transmissions.com

Agnieszka Czuba – Pytlos
Specjalista Handlowiec – Eksport
tel.: +48 15 813 57 01
e-mail: a.pytlos@zzn-transmissions.com

Anna Buk
Specjalista ds. Rozwoju Rynków Zagranicznych
tel.: +48 15 813 51 57
e-mail: a.buk@zzn-transmissions.com

Mirosław Dudzic
Specjalista Handlowiec – Kraj
tel.: +48 15 813 48 04
e-mail: m.dudzic@zzn-transmissions.com

Krzysztof Więckowicz
Inżynier Produktu
tel.: +48 15 813 40 39
e-mail: k.wieckowicz@zzn-transmissions.com

LiuGong Dressta Machinery Co.Ltd.

Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
POLAND

 

Przedstawicielstwo w USA

Mieczysław Jurek
tel.: +1 814 504 2068
e-mail: m.jurek@zzn-transmissions.com

 

Zespół Marketingowy :

Adam Jakimiak
Specjalista ds. Marketingu
tel.: +48 15 813 50 78
e-mail: a.jakimiak@zzn-transmissions.com

Henryk Sałach
Specjalista ds. Marketingu
tel.: +48 15 813 44 51
e-mail: h.salach@zzn-transmissions.com