Zakład Zespołów Napędowych po raz kolejny uczestniczył w Wielkich Targach – Hannover Messe 2018. To jedne z największych targów technologiczno- przemysłowych, które odbyły się w dniach 23-27 kwietnia. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem cyfrowej rewolucji w przemyśle – pomiędzy automatyzacją, sztuczną inteligencją, IT i energetyką. Na hannoverskich targach można było się zapoznać z ofertą około pięciu tysięcy wystawców z całego świata.

Po raz pierwszy w historii, na naszym stoisku zostały zaprezentowane również produkty LiuGong Components. Obie marki były reprezentowane przez pracowników poszczególnych oddziałów.
Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem – goście towarzyszyli nam od pierwszej do ostatniej minuty trwania imprezy. Dziękujemy za zainteresowanie i liczymy na owocna współpracę. Mamy nadzieję, że udział w targach umocni naszą pozycję wysokiej jakości producenta kół zębatych, dlatego wszystkie spotkania z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami traktujemy jako niezwykle cenne. Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska i do zobaczenia na kolejnej edycji targów „Hannover Messe” w 2019 roku!

Z przyjemnością informujemy, że spotkać się z nami będzie można również podczas Targów InnoTrans w Berlinie już we wrześniu. O szczegółach poinformujemy niebawem!

3421